Позиція партії друкуватиДрукувати

Депутатська діяльність

Віктор Балога пропонує провести інавгурацію новообраного Президента України 19 травня
2019-05-06 20:48:00

Віктор Балога пропонує провести інавгурацію новообраного Президента України 19 травня

Очільник Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога зареєстрував у Верховній Раді проект постанови про призначення дати урочистого засідання парламенту, на якому новий Президент має скласти присягу і приступити до виконання свої повноважень.

Політик пропонує призначити інавгурацію на 19 травня. Він наголосив, що це його особиста ініціатива. Якщо нова команда хоче якомога раніше приступити до роботи, то в цьому немає нічого поганого, вважає нардеп. Навіть якщо Зеленський хоче це зробити, щоб мати час на розпуск парламенту, то особисто він цього не боїться.
 
На думку В. Балоги, ніхто з політиків не повинен боятися виборів. Якщо вони як депутати працювали добре — народ обере їх знову. А якщо прийшли в Раду, щоб перевдягнутися в дорогий костюм і купити круту машину, то значить в наступному скликанні будуть інші люди. 
 
“Ну і ніхто з політиків не має триматися за крісло. Лишній тиждень при владі не врятує ні Порошенка, ні його команду. Він мав п‘ять років. Хай нарешті втсупиться і не заважає працювати молодим”, - закликав парламентар. 
 
Посилання на реєстрацію документа - 
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=65899
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі