Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

Віктор Балога: Треба сідати і писати нову Конституцію
2019-06-28 12:49:00

Віктор Балога: Треба сідати і писати нову Конституцію

Кожна нова влада приходить з ідеєю зміни Конституції. Але все закінчується точковими правками, які загалом не впливають на якість Основного закону. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

На думку політика, нам потрібен новий суспільний договір, який поставить крапку в історії  пострадянської України і перезавантажить усю систему владу. Ми маємо забути про обласні і районні державні адміністрації, які є прямими нащадками обкомів. Нам треба забути про парламент, у якому 450 людей. Нам треба забути про суддів і прокурорів, які не підзвітні громадам. Нам треба забути про касти обраних, яких не можна судити і карати. Нам потрібні реальні права для громадян, які зможуть не лише обирати, а й відкликати депутатів. Нам потрібна реальна децентралізація, закріплена в Конституції.
 
«Усі ці питання – це не косметичні зміни, а новий документ, договір з громадянами, який потрібно писати з нуля. Тому, треба забути про все, що було проголосовано колись в першому читанні, в другому. Треба всім разом сідати і писати нову Конституцію України», - закликав В. Балога. 
 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі