Позиція партії друкуватиДрукувати

Ситуація навколо ФДМ

Полянчич звернувся до Генпрокуратури, щоб розібралися з Портновим
2008-05-08 14:05:00

Полянчич звернувся до Генпрокуратури, щоб розібралися з Портновим

Народний депутат України, член партії Єдиний Центр Михайло Полянчич направив до Генеральної прокуратури депутатське звернення на ім’я генпрокурора України Олександра Медведька, у якому вимагає розслідувати ситуацію, що склалася навколо Фонду державного майна України.

Полянчич наголошує, що його непокоїть поява в Україні такого поняття, як «державне рейдерство», «зокрема фактичне двовладдя в керівництві ФДМ та спроба захоплення приміщення Фонду, використання альтернативної печатки, невиконання прем’єр-міністром Указів Президента України».

Депутат просить Генпрокуратуру провести розслідування щодо перевірки інформації про знищення призначеним урядом в.о. голови ФДМ Андрієм Портновим накладу тижневика «Відомості приватизації».

«Прошу дати правову оцінку діям Портнова щодо заснування нового офіційного видання «Вісник приватизації» та внесення ним змін до регламенту ФДМУ, згідно з якими підпис керівника засвідчується печаткою Кабінету Міністрів», – йдеться у зверненні.

Крім того, Полянчич вимагає забезпечити прокурорське реагування на факт відхилення урядом 25 квітня прокурорського протесту на розпорядження КМУ про усунення Валентини Семенюк-Самсоненко від виконання повноважень голови ФДМ, а також про затвердження умов проведення конкурсу з продажу пакету акцій «Одеського припортового заводу».

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі