Позиція партії друкуватиДрукувати

Політична криза

Повідомлення прес-служби Єдиного Центру
2009-02-17 13:55:00

Повідомлення прес-служби Єдиного Центру

Останнім часом в інформаційному просторі поширюються повідомлення, в яких представники НУНС дозволяють собі некоректні висловлювання на адресу Єдиного Центру. Так, народний депутат Т. Стецьків заявив про те, що депутатів із фракції НУНС «не можна відпускати в уряд», тому що на їхнє місце прийдуть депутати, орієнтовані на Єдиний Центр. 

Хочемо наголосити, що в той час, коли зростає безробіття, посилюється економічна криза, а країна стоїть на межі дефолту, не час займатись поділом на «своїх» та «чужих». Сьогодні, народним депутатам потрібно не ділитися за політичними кольорами, а вчитися спільно працювати. Тим більше, що роботу Верховної Ради впродовж останнього року важко назвати продуктивною.
Нам зрозуміла паніка в середовищі НУНС, яка через відсутність власної позиції з кожним днем втрачає все більше і більше прихильників. Однак закликаємо колег не займатися дрібними партійними інтригами, а звертати більше уваги на питання налагодження роботи уряду, який поки що демонструє свою неефективність та недієздатність. 
Щодо конкретних прізвищ, які називають представники НУНС, хочемо зауважити, що ми вважаємо Віктора Матчука достойною людиною, хорошим господарником та ефективним головою ОДА. Людину з такими характеристиками ми б радо бачили серед членів команди Єдиного Центру. Однак спеціально для тих, хто озвучує позицію НСНУ,  нагадуємо, що він є не лише їхнім однопартійцем, але й головою обласної організації «Нашої України».

 

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі