Позиція партії друкуватиДрукувати

Партійне будівництво

Геннадія Зубка обрано головою Житомирської обласної організації Єдиного Центру
2008-06-07 18:23:00

Геннадія Зубка обрано головою Житомирської обласної організації Єдиного Центру

У Житомирі відбулася регіональна партійна конференція Єдиного Центру. Головою Житомирської обласної організації Єдиного Центру в ході таємного голосування обрано депутата міськради Геннадія Зубка.

Україна щороку втрачає близько 300 тисяч своїх громадян. Фактично зникає така територіальна одиниця, як місто Житомир. Тому першим питанням, яке турбуватиме Єдиний Центр, буде благополуччя української родини, а для цього ми, як політична сила, починаємо об’єднавчий процес авторитетних, самодостатніх, незалежних громадян, які бачать Україну демократичною», - зазначив у своєму виступі Геннадій Зубко

В свою чергу, член Президії Єдиного Центру Леся Горобець підкреслила, що політики мають виконувати свої обіцянки. Інакше вони стають людьми без слова, яким наступного разу не повірять навіть власні діти. «Саме для того, щоб виконати обіцянки та дотримуватися коаліційної угоди, для того, щоб відстоювати позиції, які було проголошено Президентом України Віктором Ющенко, ми об’єдналися і несемо процес об’єднання в Україну»,- сказала Леся Оробець.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі