Позиція партії друкуватиДрукувати

Парламентська коаліція

2008-11-13 16:00:00

Єдиний Центр здивований обуренням екс-спікера

«Єдиний Центр послідовний у своїх діях і завжди виступав проти популізму», - наголосили  члени Єдиного Центру - голова Ігор Кріль та члени Президії Оксана Білозір і Василь Петьовка в ефірі українських телеканалів, під час участі в програмах: «Час» на 5 каналі,  «Шустер live» на ТРК «Україна» і «Точка зору» на Першому Національному.
«Декілька разів, Арсеній Петрович особисто просив, щоб його звільнили, написав заяву, підтверджував це публічно, звертався до різних партій. Ми пішли йому назустріч», - пояснив позицію Єдиного Центу Василь Петьовка.
Ігор Кріль зазначив, що поведінка Арсенія Яценюка свідчить про нещирість та непослідовність його слів. «Переконує людей у тому, що крісло спікера  для нього неважливе, і тут же руками, зубами тримається за цю посаду. Це говорить про чистий популізм політика», - зазначив лідер Єдиного Центру.
Ігор Кріль також зауважив, що Єдиний Центр проголосував за відставку Яценюка лише тоді, коли побачив, що Яценюк виступив проти включення даного питання до порядку денного Верховної Ради.
«Популізм завів Україну в економічну кризу, - сказав народний депутат, - і я не сумніваюся в тому, що цей крок стабілізує роботу парламенту: посадить всіх за стіл переговорів, змусить всіх домовлятися».
Оксана Білозір у свою чергу наголосила, що «сьогодні очевидною стала криза в українському парламенті, яку хотів замаскувати своєю нейтральною і лояльною політикою Арсеній Петрович Яценюк».

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі