Позиція партії друкуватиДрукувати

Партійне будівництво

Головою Сумської обласної організації Єдиного Центру обрано Костянтина Макаренка
2008-06-21 17:15:00

Головою Сумської обласної організації Єдиного Центру обрано Костянтина Макаренка

Щойно завершились перші збори Сумської обласної організації Єдиний Центр, головою якої обрано Костянтина Макаренка, президента Сумської торгово-промислової палати.

Член Президії Єдиного Центру, голова Центрального виконавчого комітету  Леся Таран  заявила: «Нам  доля дала черговий шанс до об’єднання.  Ми мали такий шанс у 1918,  2004,  проте спроби не вдалося довести до кінця.  Нині  зібралися ті небайдужі люди, які ще раз спробували взяти все у свої руки і створити партію, яка буде здатна творити».
Вона наголосила, що єдиноцентристи не женуться  за кількістю, а обирають кращих з кращих -  прагматичних,  розумних,  авторитетних і відповідальних людей в кожному регіону.

Водночас  Костянтин Макаренко зазначив: «Ми намагаємось створити партію відкриту для всіх і перш за все для тих людей,  які раніше не були пов’язані з політикою. Старий вантаж  перетягувати не зовсім було б правильно, проте двері для політиків, які були в інших партійних організаціях і не заплямували себе, ніколи не будуть закриті. Всі здорові сили ми запрошуємо до себе».

Єдиний Центр на Сумщині буде підтримувати бізнесові проекти взаємовигідні регіону і сприятиме залученню інвестицій. Як приклад, італійський проект вивозу сміття в обласному центрі,  який вже реалізується. На черзі програма освітлення обласної столиці та районів області, відновлення роботи Сумського аеропорту.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі