Позиція партії друкуватиДрукувати

Партійне будівництво

2008-06-21 17:56:00

Головою Львівської обласної організації Єдиного Центру обрано Михайла Брегіна

21 червня, на зборах Львівської обласної організації Єдиного Центру, головою обласної партійної організації було обрано екс-керівника Головного управління освіти Львівської обласної державної адміністрації Михайла Брегіна.

За словами народного депутата України, члена Президії Єдиного Центру Лесі Оробець, яка перебувала на зборах у Львові, кандидатуру Михайла Брегіна на цю посаду  було рекомендовано рішенням Президії партії від  30 травня. «Єдиний Центр виступає за порозуміння між владою та громадянами, чиї потреби мають врешті-решт опинитися в епіцентрі уваги державних мужів. Задля цього ми об’єднуємо всі конструктивні, патріотичні та прагматичні сили України»,- заявила Л.Оробець.

В свою чергу новообраний голова обласного партійного осередку Михайло Брегін під час прес-конференції зазначив, що його основна мета  - розбудувати партійну структуру в усіх районах Львівщини. «Ми повинні виважено підходити до формування партійних осередків на місцях. Членами партії мають стати авторитетні особи Львівщини», - підкреслив він. Як приклад, Михайло Брегін назвав Романа Кравціва, ректора Львівської ветеринарної академії імені Гжицького, який став членом Єдиного Центру і увійшов до Ради  Львівської регіональної організації Єдиного Центру.

Окрім того, Єдиний Центр на Львівщині матиме і своє представництво в Львівській обласній раді. До  партії  увійшла депутат Львівської обласної ради, заступник керівника апарату Львівської обласної державної адміністрації Емілія Подляшецька. До лав обласного партійного осередку Єдиного Центру на Львівщини увійшли і  члени Львівської обласної організації Народно-демократичної партії. На разі, ведуться переговори  про влиття в Єдиний Центр представників обласної  організації Партії промисловців і підприємців України.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі