Позиція партії друкуватиДрукувати

Партійне будівництво

2008-06-21 21:23:00

Валентин Дзонь очолив Луганську організацію Єдиного Центру

Сьогодні у Луганську відбулася партійна конференція обласної організації Єдиного Центру. Головою Луганського обласного осередку Єдиного Центру був обраний Валентин Дзонь, який до цього очолював обласну організацію НДП.

«Я сприймаю цей проект як своєрідну миротворчу місію. Підтримуючи прагматичну, орієнтовану на творення партію я спираюся не тільки на свій погляд, але й на реакцію та думку соратників по партійному будівництву»,- заявив Валентин Дзонь. Він наголосив, що «Єдиний центр буде доносити свої ідеї суспільству не популізмом і закликами на барикади, а реальними перевагами: мудрістю зважених рішень, енергією прагматичних вчинків і головним аргументом – настав час скласти зброю і взяти в руки інструменти мирного будівництва. Адже навіть поганий мир  кращий гарної війни».

Член Президії Єдиного Центру Віктор Тополов зазначив, що треба покінчити з окопною психологією війни в Україні. «Нам не потрібні вождистські партії, коли від волі кількох людей залежать долі 47 мільйонів українців», - зауважив він.

Останні новинивсі

Останні публікаціївсі

Газета "Єдиний Центр"всі