Позиція партії друкуватиДрукувати

Міжнародні відносини

2013-11-13 16:02:52

Віктор Балога: Влада, опозиція та ЄС повинні піти на поступки задля підписання асоціації

Не буду оригінальним, якщо скажу, що зараз шлях до євроінтеграції України лежить через стіл, на якому грають у наперстки. Тому, якщо ми не шулери, а громадяни які хочуть кращого своїй державі, то якщо і потрібно грати, то лише відкрито. Це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 

Він пропонує: для досягнення головної мети опозиція і ЮВТ перестають говорити мовою ультиматумів,  влада - однозначно йде на підписання Угоди про асоціацію, а Єврокомісія - відходить від суто формального підходу до виконання своїх вимог.

 

В.Балога переконаний, що у підсумку виграють усі: опозиція на практиці реалізовує своє завдання - євроінтеграцію України. Влада отримує моральну сатисфакцію та доступ до європейських ринків і грошей. Брюссель, у свою чергу, отримує найвідчутнішу зовнішньополітичну перемогу на Східному фронті за останніх, напевно, 10 років.

 

«На фоні цього поступитися списком Фюле, про який через рік уже ніхто не згадає, чи фактом вибіркового правосуддя, який у випадку Асоціації зникне сам со собі, який у випадку Асоціації зникне сам со собі, виглядає дрібницею. Зате через рік, якщо Україна Асоціацію не підпише - програють усі», - заявив політик.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі