Позиція партії друкуватиДрукувати

Міжнародні відносини

2013-11-26 11:24:38

Іван Балога: Відмова від євроінтеграції - зрада інтересів українців

Відмова керівництва країни від євроінтеграційного вектору України створює напругу в суспільстві і є зрадою інтересів мільйонів українців, які прагнуть бачити Україну в європейській родині. Про це заявив голова Закарпатської обласної ради, очільник єдиноцентристів краю Іван Балога.
 

«Нині ми є свідками капітуляції у зовнішній політиці України, починаючи від ганебних Харківських угод до рішення уряду зупинити євроінтеграційний курс країни. Для закарпатської громади неприйнятний інший шлях розвитку держави, аніж демократичні цінності та інтеграція до європейської спільноти. Є очевидні і зрозумілі речі для нас закарпатців. Життя жителів країн Євросоюзу – краще ніж у нас. Там кращі дороги, якісна медицина, достойні зарплати та пенсії, контрольована людьми влада. Для мене, як керівника обласної ради є принциповою політична позиція - європейське майбутнє України. В цьому й цілковита підтримка закарпатської громади,» - наголошує Іван Балога.
 
За його словами, протягом цього року в області проведена величезна робота щодо долучення країни до європейської сім’ї. Ще у лютому цього року під час сесії обласної ради народні обранці прийняли євроінтеграційну заяву. Депутати нашого краю вимагали від керівництва країни забезпечити виконання намічених заходів щодо подальшої повномасштабної євроінтеграції України та підписання відповідної Угоди про асоціацію між Україною і Європейським Союзом в листопаді цього року. На сьогодні 348 місцевих рад Закарпатської області із 351 – сільські, селищні, міські, районні та обласна звернулися до вищого керівництва країни про необхідність євроінтеграційного руху країни. І така позиція є не лише на Закарпатті, а й в інших областях країни.
 
«Якщо влада не рахуватиметься з думкою своїх громадян – люди адекватно реагуватимуть на зраду інтересів країни. Майбутнє країни, має вирішувати не купка політиків у Києві, а мільйони українців, які прагнуть бачити країну у Європі. Я ж закликаю громаду Закарпаття відстоювати євроінтеграцію,» - зазначив Іван Балога.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі