Позиція партії друкуватиДрукувати

Міжнародні відносини

2013-11-27 17:41:59

Віктор Балога: Президент повинен підписати Асоціацію з ЄС

Підписання Угоди на саміті «Східного партнерства» очікує як Львів, так і Донецьк, де рівень підтримки євроінтеграції вперше перевалив за 50 %. Таку впевненість висловив в розмові з кореспондентом  The Kiev Times лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога. «Цього чекають українці, на це сподіваються наші європейські партнери. Крапка», - підкреслив він. 

 

На переконання політика, Україна стала на шлях, з якого не зійде, а рух на Захід з кожним роком стає все помітнішим. «Я маю на увазі наших громадян, а не окремих політиків чи «промисловців Сходу і Півдня». Рух до Європи не вимірюється статусами, візитами або зустрічами. Цей процес набагато складніший і масштабніший. Головне, що ми вже беремо в ньому участь», - сказав політик.

 

Не стільки важливо, за словами В. Балоги, що буде Гарант говорити на саміті, скільки те, що він буде робити після нього. «Чи уявляє президент собі майбутнє України осторонь від цивілізованого світу? Особисто мені здається його бачення туманним і позбавленим перспективи. На жаль», - сказав Балога.

 

Він впевнений: перша особа держави має усвідомлювати, що люди, які вийшли на Євромайдан, не бажають зла особисто президенту або його сім‘ї. «Вони хочуть добра - собі, своїй родини і країні, в якій живуть». Якщо Президент теж хоче добра - їхні інтереси співпадуть, і за час, що залишився буде зроблено все, аби у Вільнюсі ми підписали Угоду про Асоціацію та зону вільної торгівлі з ЄС», - заявив Віктор Балога.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі