Позиція партії друкуватиДрукувати

Міжнародні відносини

2013-11-29 14:05:04

Вадим Карасьов: Віктор Янукович у Вільнюсі показав, що керівництву України ризиковано довіряти

Віктор Янукович у Вільнюсі показав, що керівництву України ризиковано довіряти. Про це в коментарі Gazeta.ua сказав один з лідерів Єдиного Центру Вадим Карасьов.

 

За його словами, Янукович продемонстрував, що він - непередбачуваний партнер, однак "двері" Європа для нашої країни не закриє. "Ні Україні, ні українській владі це не потрібно. Бо євроізоляція не вигідна нікому. Вона призведе президента в обійми Путіна і залишить із ним сам-на-сам. А він так жалівся, що три роки був на самоті із дуже сильною Росією. Білоруський варіант у нас не спрацює. Лукашенко міг собі дозволити євроізоляцію, тому що має серйозний контроль над всією країною — над економічною та політичною елітою і суспільством. Там є опозиціонери, але немає опозиції. Не кажучи вже про молодіжні рухи. Янукович таким контролем не володіє. Тому євроізоляція -це шлях до революційної ситуації в країни та довготривалої глибокої політичної кризи", - зауважив експерт.

Карасьов впевнений, що перемовини по асоціації будуть продовжуватися. "У політиці ображеним немає що робити. Тут ніколи не говори ніколи — не буває остаточного програшу. Сьогодні ти програв, а завтра — виграв. Тому гра продовжується. Тим більше, що в Україні почалася президентська кампанія. Вона змушує Європу не відвертатися від нас. Вони мають надію, що кампанія 2015 року дасть відповідь на питання про інтеграційний курс України. Сподіваються, що виграє Кличко і зовнішньо-політична ситуація буде сприяти новому раунду євроінтеграції України", - наголосив політолог.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі