Позиція партії друкуватиДрукувати

Міжнародні відносини

2013-12-28 21:23:33

Віктор Балога: Брюссель від підтримки європрагнень українців на словах, повинен переходити до конкретної співпраці з громадянським суспільством

Захід повинен розуміти, що віддати Україну на відкуп Москві з надією, що все розсмокчеться - згубна стратегія. Якщо пригадати історію, то кожного разу такі необачні кроки закінчувалися проблемами не лише для нас. Брюссель від підтримки європрагнень українців на словах, повинен переходити до конкретної співпраці з громадянським суспільством. Про це заявив лідер Єдиного Центра, народний депутат України Віктор Балога. 

Тому, на думку політика, офіційний Брюссель повинен чітко визначитися чи готовий він підтримати Україну настільки, щоб економіка нашої держави мала зростання та перспективу. З іншого боку, Захід може і повинен посилювати стосунки безпосередньо з українцями. Це можна робити через широкі освітні програми для навчання молоді в університетах Європи, підтримку українського бізнесу, посилення співпраці з місцевим самоврядуванням. І найголовніше - введення безвізового режиму, з одночасною забороною на в'їзд хоча б для другого-третього ешелону Партії регіонів, якщо влада не візьметься за розум.

«Впевнений, такий комплекс заходів дасть результат уже за рік-два. І після цього жодна російська пропаганда про "голод в Греції" і "одностатеві шлюби" не матиме ефекту навіть серед електорату комуністів, не говорячи вже про Схід і Південь», - впевнений В.Балога. 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі