Позиція партії друкуватиДрукувати

Правова держава

2014-01-17 10:26:55

Віктор Балога: Провідні держави світу мають застосувати економічні та візові санкції до депутатів більшості

16 січня цього року в Україні відбувся державний заколот. Саме так можна кваліфікувати факт узурпації влади коаліцією фракцій Партії Регіонів та комуністів. Про це йдеться у листі лідера Єдиного Центру, народного депутата України Віктора Балоги до послів країн ЄС, США та Канади.
 

В документі йдеться, що грубо знехтувавши вимогами чинного законодавства, всупереч базовим положенням Конституції України в частині прав і свобод громадян, ігноруючи вимоги Закону «Про Регламент роботи Верховної Ради України», група народних депутатів достеменно невідомої чисельності і персонально неідентифікованих за співучасті Голови Верховної Ради В.Рибака та його першого заступника І.Калєтніка оголосили про прийняття одинадцяти законів України, в тому числі таких, що дозволяють владі відправити до в’язниці будь-якого активного громадянина України, якщо останній дозволить собі критикувати владу або здійснювати мирний протест. Йдеться про цинічний наступ на демократію, свободу, честь і гідність людей.
 

«В ситуації, що склалася, коли стає реальністю створення в центрі Європи однієї з найбрутальніших диктатур на усьому континенті, звертаюся до кожного з Вас особисто з пропозицією невідкладного розгляду ситуації в Україні керівництвом Ваших держав та Євросоюзом в цілому з метою вжиття найрішучіших заходів, які б примусили очільників України негайно відновити основоположні права і свободи в Україні. Зокрема в пакеті таких заходів, на мій погляд, мала б бути заборона народним депутатам, які проголосували за антинародні закони (керівництво Верховної Ради буде вимушене опублікувати цей список) на в’їзд до країн-членів ЄС, а також до Сполучених Штатів Америки і Канади та застосування до них та їхніх родин економічних санкцій», - переконаний політик.
 

Віктор Балога просить послів зважити на надзвичайну невідкладність та гостроту проблеми.
 

«Від Вашої небайдужості залежить доля українського народу, його прагнення долучитись до європейської сім’ї народів та у буквальному розумінні честь, гідність та свобода кожного українця», - заявив лідер Єдиного Центру.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі