Позиція партії друкуватиДрукувати

Реформування держави

2014-02-12 12:04:29

Віктор Балога: парламент, у кому процвітає корупція, заслуговує на дострокові вибори

«У парламенту є дуже мало часу для того, щоб взяти на себе відповідальність і стати майданчиком для вироблення позиції на майбутнє України. Думаю, це розуміє і частина фракції Партії регіонів, де зараз відбуваються в‘ялотекучі рухи. Тому, якщо рішення не буде приймати Янукович і не буде приймати парламент, то рішення буде приймати вулиця. А це означає, що ми знову повернемося до радикального вирішення проблеми» - так прокоментував в ефірі телеканалу «ЗІК» народний депутат України, лідер Єдиного Центру Віктор Балога роль парламенту у вирішенні політичної кризи.

 

«Чи потрібно розпускати цей парламент? В тих умовах, які є на сьогодні, реально потрібні  дострокові парламентські вибори, але після повернення до Конституції 2004 року і проведення дострокових президентських виборів. Парламент має творити закони, парламент має приймати політичні рішення, у парламенті мають працювати люди які думають про країну, які думають про майбутнє своєї країни. А коли в парламенті працюють бізнесмени, коли в парламенті працюють, за квотою секретарі і водії – ну який це парламент» - наголосив Віктор Балога.

 

На думку політика перезавантаження парламенту – надзвичайно важливе завдання. «У Верховній Раді приймаються рішення які можна сміливо назвати політичною корупцією. А якщо у парламенті є політична корупція в парламенті – то він, однозначно, не заслуговує на увагу» - наголосив Віктор Балога.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі