Позиція партії друкуватиДрукувати

Російська окупація України

2014-03-19 13:28:46

Віктор Балога наполягає на ухваленні низки законодавчих актів

Путін прямим текстом висунув Україні територіальні претензії і готовий анексувати не лише Крим, але і всю територію нашої держави. У цій ситуації влада має діяти невідкладно і приймати рішення, які дозволять зберегти суверенітет та цілісність держави.
Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога .
 
Політик звернувся з листом до керівників парламетських фракцій і депутатських груп (крім КПУ) з вимогою підтримки наступних законодавчих актів:

 

1. Зміни до закону «Про засади внутрішньої і зовнішньої політики» (№ 4354, внесений народними депутатами Б.Тарасюком, В.Королюком, О.Чорноволенком). Документ передбачає інтеграцію України в євроатлантичний безпековий простір.

 

2. Проект постанови "Про внесення змін до Стратегії національної безпеки України» (№ 4488, внесений народним депутатом В.Балогою). Цей проект зобов’язує Президента внести зміни до Стратегії національної безпеки та воєнної доктрини України, які передбачать приєднання України до європейської та євроатлантичної системи безпеки,формування умов для вступу України в НАТО, участь у безпекових програмах ЄС та ОБСЄ.

 

3. Проект закону «Про денонсацію Угоди між Україною та РФ з питань перебування Чорноморського флоту РФ на території України» (№0003, внесений народним депутатом В.Яворівським).

 

4. Проект закону «Про денонсацію Угоди про створення СНД» (№0074, внесений народним депутатом Б.Тарасюком). Ми маємо попрощатися з тінню СССР, у якому рішення приймаються лише на користь Росії.

 

5. Проект постанови щодо першочергових заходів у зв'язку з військовою агресією Російської Федерації (№4465, внесений народним депутатом О.Ляшком). Зобов’язує президента подати заявку на членство в ЄС, провести загальну мобілізацію, звернутися до країн-членів НАТО щодо надання допомоги у вигляді сучасної військової техніки та озброєнь, а також розірвати дипломатичні стосунки з РФ.

 

«Хочу нагадати колегам-депутатам, що Путін проковтнув Крим за два тижні. І лише у тому разі, коли ми перестанемо реагувати на очевидні речі, а будемо діяти на випередження, то зможемо зберегти цілісність і єдність України», - впевнений Віктор Балога.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі