Позиція партії друкуватиДрукувати

Російська окупація України

2014-04-14 14:27:49

Віктор Балога: Відсутність рішучих кроків принижує націю

Час, відведений Турчиновим російським спецпризначенцям, вичерпаний. Але, ніхто так зброю і не склав, і адміністративні будівлі на сході не звільнив і звільняти не збирався. А це означає, що потрібно діяти. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 
Політик впевнений, що потрібно негайно зробити наступні кроки:
 
«1. Розуміючи, що правоохоронці на Донбасі продалися, оцінити ситуацію і зачистити терористів з адмінбудівель. Без поспіху, але нарощуючи міць і результат без втрат.
 
2. Зробити те, чого від влади вимагають військові і експерти впродовж останнього місяця – оголосити загальну мобілізацію і роздати всім адекватним військовозобов‘язаним зброю. Бо нашу армію можна реально потроїти протягом тижня лише за рахунок відставників.
 
3. Готуватися до всіх сценаріїв, у тому числі й до найгіршого і розгортати другу лінію оборони (у найширшому розумінні цього слова) у Сумській, Полтавській, Дніпропетровській, Запорізькій областях.
 
4. Звернутися до наших сусідів, країн-членів НАТО для того, щоб отримати від них реальну військово-технічну допомогу.
 
5. Прийняти політичне рішення про референдум і зняти з порядку денного усі суперечливі питання щодо мови, євроінтеграції, статусу регіонів. І провести його реально одночасно з достроковими парламентськими виборами».
 
В. Балога заявив, що це той набір антикризових заходів, які здатні змінити ситуацію. Бо коли Київ посилює відповідальність за сепаратизм, але при цьому обіцяє терористам амністію, коли двічі висувається ультиматум, після якого немає рішучих кроків, це не сприяє безпеці і територіальній цілісності країни. Такі кроки лише принижують націю.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі