Позиція партії друкуватиДрукувати

Російська окупація України

2014-06-20 13:44:23

Віктор Балога: З Росією має бути фактичне обнулення політичних стосунків

Наш сусід усіма своїми діями показує, що не налаштований на швидке врегулювання конфлікту. Тому і стосунки з РФ мають будуватися виходячи із реалій військового часу, а не на міфах про дружбу народів. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога

 
На думку політика Україна має стояти на наступних позиціях:
 
1. Максимальний прагматизм в економіці – без жодних кооперацій, преференцій і винятків. Співпраця має бути лише там де ми отримаємо максимальну користь і не несемо ризиків для себе.
 
2. Фактичне обнулення політичних стосунків. Із державою-агресором не може бути безвізового режиму, по українській землі не мають їздити російські потяги та літати літаки в окупований Крим, а дипломатичні стосунки України з РФ мають бути на рівні консульств, без жодного дипломата.
 
«Ми не маємо права ні собі, ні світові дати забути, що держава-окупант забрала наші землі і проливає кров наших людей. І чим швидше ми вийдемо на новий формат стосунків із РФ, тим ефективніше будемо протистояти агресору. Треба вчитися жити і бути успішними, маючи такого сусіда», - переконаний В. Балога.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі