Позиція партії друкуватиДрукувати

Реформування держави

2014-07-04 13:35:30

Віктор Балога: Якщо світоглядний розкол із владою поглиблюватиметься – ми підемо різними дорогами

Лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога заявив, що останнім часом його прізвище називають все частіше, коли мова йде про кадрові призначення. Він вважає, що така увага є не справедливою, тому вважає за доцільне розставити крапки над «і»:

 
«1. Я не є владою. Ні я, ні члени нашої команди не входимо ні в парламентську коаліцію, ні у виконавчі структури.
 
2. Не маю жодного стосунку до призначення Валерія Гелетея міністром оборони.
 
Бажаю йому успіхів у боротьбі з окупантом, але, якщо побачу в його діях системні помилки, буду в числі перших, хто його за це публічно критикуватиме. Коли в країні війна, для мене немає значення, яке прізвище у міністра оборони, чи Верховного Головнокомандувача.
 
3. Мені вкрай неприємний штамп, яким досі користуються журналісти, що нібито усі вихідці з Закарпаття обов’язково пов’язані з Балогою.
 
Хочу зауважити, у владі завжди були і будуть мої земляки, як наприклад, міністр освіти Сергій Квіт, чи екс-начальник Генштабу ЗСУ Михайло Куцин. Але, називати їх усіх, як і Валерія Гелетея, «людьми Балоги» - це неправильно», - підкреслив В.Балога.
 
Він також заявив, що у нього є своя політична команда і своє бачення розвитку країни, яке не в усьому збігається з позицією нинішньої влади. І якщо світоглядний розкол поглиблюватиметься – ми підемо різними дорогами, не дивлячись на те, що були в числі тих, хто підтримав Петра Порошенка на виборах президента.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі