Позиція партії друкуватиДрукувати

Державна безпека України

2014-07-09 11:31:15

Віктор Балога: Україна ніколи не зможе бути захищеною без членства в НАТО

 
Україна ніколи не зможе бути захищеною без членства в НАТО. Це сьогодні зрозуміло кожному. Тому заявляти з владних кабінетів про «передчасність таких кроків» і нашу «неготовність» - це те ж саме, що важкохворому відмовитися від лікування і свідомо приректи себе на смерть. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

«Панове щурі, не можна вічно боятися і підігрувати Путіну. Якщо ви будете і надалі вестися на кремлівські пропозиції - це шлях до непорозуміння з власним народом. Бо мова йдеться про безпеку країни. І в цьому питанні не може бути затягування ні на день», - заявив політик.

Він вважає, що зміна Закону про засади внутрішньої і зовнішньої політики, де має бути чітко зазначено наш курс на НАТО – це питання №1 для парламенту. А заявку на членство України в НАТО потрібно подавати невідкладно. Тим більше, що зараз у нас є шанс отримати членство без ПДЧ і затягувань і мати реальну гарантію захисту від агресора.

«Тому, панове Президент, спікер та прем'єр-міністр, направлення Вами спільного листа до Брюсселю – ознака єднання і розуміння між гілками влади, ваша зрілість і послідовність в становленні європейських цінностей в країні. А мовчання і неготовність – це подвійні стандарти кожного з вас у ставленні до власного народу», - переконаний В. Балога.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі