Позиція партії друкуватиДрукувати

Реформування держави

2014-08-06 13:07:44

Віктор Балога: Уряд має невідкладно подати до Ради законопроект про реальний, а не міфічний податок для багатих

Заможні європейські держави, які не знають що таке війна і серйозна економічна криза, запроваджують податки для найбільш заможних громадян. Більше того, бізнесмени з патріотичних міркувань часто самі виступають за те, щоб платити більше і підтримати свої держави. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 
Він переконаний, що в нашій державі все із точністю до навпаки. Так званий податок для багатих – це швидше красива картинка для виборців. А широко розрекламоване урядом збільшення плати за користування надрами та відміна пільгового оподаткування – лише один із кроків до того, щоб бізнес, врешті-решт, почав платити справедливу ціну. Але нічого спільного із податком для найбагатших вони не мають.
 
«Вважаю, що в умовах війни 30% оподаткування для тих, хто заробляє понад 300 тис. на рік – це чесна ціна. Більше того, вона в рази менша від податку, який платили найбагатші громадяни Франції та Великобританії», - заявив політик.
 
Тому, на думку В. Балоги, важливо, щоб зараз уряд виправив свою помилку і невідкладно подав до ВР законопроект про реальний, а не міфічний податок для багатих.
 
«І це важливо не лише для наповнення бюджету. Такий крок дозволить зупинити хвилю ненависті до найбагатших українців, які, поки що, переймаються лише долею своїх футболістів та маєтків, а не своєї держави і тих громадян, які зараз віддають за неї життя», – переконаний лідер Єдиного Центру.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі