Позиція партії друкуватиДрукувати

Правова держава

2015-07-13 11:31:31

Віктор Балога: Ми не дали пропутінським силам скористатися ситуацією для втілення планів, які вони виношують щодо Закарпаття

Висновки з трагедії в Мукачеві однозначно мають бути зроблені. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога. Він переконаний, що силовий блок потрібно серйозно задіяний для наступних завдань:

 
«- завершення операції з ліквідації виробництва в області наркотиків;
 
- провести обшуки всюди, де є підозра щодо наявності зброї;
 
- примусово у підозрюваних осіб взяти на аналіз кров, щоб знати, хто чим дихає в прямому і переносному розумінні цього слова. Повірте, це дуже важливо для встановлення істини у справі;
 
- прикордонники добре знають, за ким закріплені стовпчики на «зеленці». Якщо керівництво Служби безпеки України прислухається до своєї ж розвідки і своїх же напрацювань, контрабанда буде зупинена. В тому числі – і нелегальна переправка в країни ЄС вихідців з Азії. Поки що системності в цьому напрямку я не бачу. Якщо і йде боротьба, то не з контрабандою, а між деякими представниками «Правого сектору» і депутатом Ланьо за право її «кришувати».
 
Щодо операції в околицях села Лавки під Мукачево, то В.Балога вважає, що «керівництво антитерористичного центру показало свою ефективність, гнучкість та оперативність. Що там говорити – і силу теж показало. Коли тут літає стільки вертольотів, а на Сході немає жодного, складається враження, що хтось вирішив діяти за принципом «Лучше перебдеть, чем недобдеть».
 
Політик переконаний, що в цьому більше немає потреби. Операція біля села Лавки має завершитися за допомогою інструментів фільтрації, а не шляхом штурму. Тим більше, за інформацією місцевого населення, зброї, як і бійців, там уже немає.
 
«Головне, що війна завершена. Головне, що ми не дали пропутінським силам скористатися ситуацією для втілення тих планів, які вони виношують щодо Закарпаття. Далі повинні бути зроблені висновки, а винні з обох сторін – притягнені до відповідальності», - вважає Віктор Балога.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі