Позиція партії друкуватиДрукувати

Східний фронт

2015-08-10 14:57:47

Віктор Балога: Сьогодні применшення наших військових втрат - це вже правило

Як може бути, що у добровольців та влади різні дані втрат у боях на Сході? Коли чиновники дурять людям голови підтасовуючи економічні показники - це одне, але коли починають применшувати військові втрати - зовсім інше. Бо мова йде не про цифри та статистику, мова йде про людське життя. Про чиїхось батьків, синів, братів. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 
Він переконаний, якщо такі маніпуляції - чиїсь свідомі дії, тоді ми маємо справу зі злочином і той, хто його вчиняє, має бути покараний. Якщо ми маємо справу з байдужістю – тоді це вирок для влади. Бо успішність дій будь-якої армії світу – збереженні життя своїх солдат, а не втрати противника.
 
«Коли під час котла під Дебальцево бачив офіційні повідомлення влади по втратах 128-ї бригади, то в мене волосся вставало дибки, бо знав реальну ситуацію з перших вуст. Але тоді, такі дії влади можна було списати на неможливість перевірити інформацію. Але бачу, що сьогодні применшення наших втра т- це вже правило. Хтось вирішив, що горе конкретної родини, ніколи не стане горем цієї країни та проблемою для влади. Помиляєтесь, шановні», - впевнений В.Балога.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі