Позиція партії друкуватиДрукувати

Правова держава

2015-08-11 14:21:55

Віктор Балога: Те, чим займається влада щодо Закарпаття – це чистий сепаратизм

 
Влада постійно намагається нав’язати суспільству думку, що Закарпаття не таке, як вся Україна. Спочатку знамениті радники Президента звинувачували нашу область у тому, що ми боягузи і не хочемо воювати. Хоча, це було тоді, коли 128-ма Мукачівська бригада стояла під Дебальцевим. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 
Він нагадує, що Закарпаття називали раковою пухлиною на тілі України, відсталою територією, де окрім контрабанди більше нічого немає. Хоча, область – лідер в західному регіоні з залучення іноземних інвестицій. На Закарпатті працюють підприємства, аналогів яким немає ніде в Україні – Fisher, Flextronics, завод «Точприлад». Високотехнологічна продукція, вироблена на Закарпатті, експортується в Євросоюз.
 
Політик констатує, що зараз область звинувачують в тому, що не виконується план мобілізації. Хоча, всім зрозуміло, що проблема не в Закарпатті. Проблема в тому, що держава не дбає про свого солдата. Вірніше, дбає лише тоді, коли йому потрібно вручити повістку у військкомат. А коли потрібно лікувати, допомагати, протезувати – різко забуває.
 
«Тобто, те, чим займається влада щодо Закарпаття – це чистий сепаратизм. В черговий раз звертаюся особисто до Гаранта: не грайтеся, не руйнуйте країну своїм непродуманим популізмом», - переконаний В. Балога.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі