Позиція партії друкуватиДрукувати

Східний фронт

2015-08-12 16:54:05

Віктор Балога: В армії мають воювати ті, хто вважає війну своєю професією

 

Україні знадобився рік війни, тисячі жертв, шість хвиль мобілізації, щоб політики нарешті зрозуміли очевидну річ: в армії мають воювати не менеджери, бухгалтери і будівельники, а ті, хто вважає війну своєю професією. Хто присвятив цьому життя і від кого на фронті буде більше користі, ніж від переляканого фінансиста, чи офіціанта. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 

Він констатує, що потрібно було провалити шосту хвилю мобілізації, щоб нарешті заговорили про професійну армію. Хоча, всі адекватні люди говорили про це ще рік тому.Але політичне керівництво все одно вирішило нічого не змінювати, бо мобілізація - це дешевше. Професіоналу потрібно дати контракт на хороші гроші, страховку, сучасне обмундирування і зброю. Тоді будуть черги біля військкоматів. А мобілізованому достатньо дати мінімальну зарплату, яке-не-яке обмундирування і довести до відома норми Кримінального кодексу за самовільне полишення місця несення служби.

 

«Можна, звичайно, пишатися героїзмом цих простих людей, які за 2 місяці пройшли мінімальну підготовку і були відправлені на війну. Але цей героїзм коштує дуже дорого. Та й на голому патріотизмі жодна армія довго не протягне. Адже війна - це не лише благородний обов'язок захищати державу. Це й такі примітивні на перший погляд речі, як зарплата солдата, харчування, одяг, логістика, техніка, запчастини. Тобто те, з чим у нас постійні проблеми», - переконаний В. Балога.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі