Позиція партії друкуватиДрукувати

Правова держава

2015-08-14 15:44:55

Віктор Балога: Сьогоднішня влада уже наздогнала своїх попередників за використанням всього набору адмінресурсу

«Арсенал будь-якої влади на виборах завжди відомий – адмінресурс, кримінальні справи, тиск на бізнес та залякування політичних опонентів. Але так було раніше. Тепер до цього переліку додаються повістки у військкомати та звинувачення у тероризмі та сепаратизмі» - написав на своїй сторінці у Facebook лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

Він також спрогнозував, що місцеві вибори 2015 будуть брудні. На його переконання, за використанням всього набору адмінресурсу сьогоднішня влада уже наздогнала своїх попередників.

«Колишні, принаймні на початках, хоча б створювали видимість мінімальної демократичності процесу. Нинішня влада за рік розпоясалася так, як Янукович за два. Їм потрібно все і одразу, » - написав Віктор Балога на своїй сторінці у Facebook.

Він також зауважив, що на місці представників влади у нього «язик би не повернувся розповідати про "вибори по–закарпатськи" після того, що відбулося на в 205-му окрузі на Чернігівщині».

«Не дарма вони говорять, що 200-300 гривень нічого не вирішує, бо в Чернігові суми підкупу були в рази більші. Напевно натякають, що планку буде піднято, тому людям не потрібно дріботіти,»
— заявив В.Балога.
 
 

 

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі