Позиція партії друкуватиДрукувати

Реформування держави

2015-08-18 11:52:02

Віктор Балога: Хто проголосує за таку Конституцію, назавжди ввійде в історію України як зрадник

Уже всі думаючі люди зрозуміли, що від нас хоче Захід у питанні внесення змін до Конституції щодо статусу Донбасу. Так само всі адекватні люди розуміють, що цього робити не можна. Про це заявив лідер Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 
Політик вважає, що цього на разі не розуміє Гарант. Або ж розуміє, але наївно вірить, що можна зібрати в інтернеті армію ботів, взяти під контроль найпопулярніші ЗМІ, навішати на усіх незгідних ярлики агентів Кремля, звести до абсурду саме визначення «зрада» і народ її не помітить.
 
«Янукович у свій час теж думав, що можна всім закрити рот кримінальними справами, загнати всіх у Партію регіонів, а хто буде чинити опір – забрати мандат. Чим усе закінчилося – усі добре пам’ятають, пройшло не так багато часу», - переконаний В.Балога.
 
Він сподівається, що Гарант добре подумає і «перестане обробляти рабів з коаліції на голосування за Конституцію. Можливо, зрозуміє, що особливий статус Донбасу – це шлях до ще більшої війни та розбрату, який уже не зупинить ні він, ні Меркель з Олландом. Можливо, і раби з коаліції зрозуміють, що ті, хто проголосують за таку Конституцію, назавжди ввійдуть в історію України як зрадники. І їхні нащадки до кінця своїх днів будуть соромитися власного прізвища».
 
Віктор Балога переконаний, що ще не пізно не допустити такого сценарію, хоч і багато часу вже втрачено.
«Хочемо унітарності – давайте проведемо референдум. Давайте спитаємо у людей, чи хочуть вони таку країну. Бо їм тут жити, а не Олланду і Путіну. Якщо народ скаже, що не готовий жити в одній країні з тими, хто вбивав їхніх родичів, друзів і сусідів, то нехай тоді цей Донбас іде собі чи до Росії, чи у вільне плавання. Це їхня справа. Вони спробують збудувати щось своє. Ми – своє. І років через 10 подивимося, що у кого вийшло. Але, я впевнений, що разом ми вже не збудуємо нічого», - вважає лідер Єдиного Центру.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі