Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

2016-09-13 10:38:20

Віктор Балога: Кабмін хоче купити дешеву популярність за чужий рахунок

Уряд озвучив дивний намір, щоб людям, які "зекономили" на теплові та світлі, виплачувати різницю між величиною субсидії та "заощадженим" живими гривнями. У рейтингу урядових дурниць ця ініціатива може впевнено взяти "золото". Про це заявив голова Єдиного Центру Віктор Балога

 
Він нагадав авторам цієї новації, що субсидія, яку уряд "реформаторів" виділяє нужденним, це гроші тих, хто ще якось працює і платить податки. І працюючим зовсім не хочеться своєю працею допомагати владі і далі плодити бідність.
 
Політик переконаний, що субсидії - це дотація не на розвиток, а на консервацію злиднів. Звісно, уряду дуже кортить в очах людей виглядати турботливим. І заробляти собі рейтингові очки, в тому числі з огляду на майбутні вибори. Особливо радітимуть такому "піклуванню" мільйони маргіналів, які звикли одержувати "шару", як при комунізмі.
 
«По суті," хитрий " Кабмін хоче купити дешеву популярність за чужий рахунок. Повна дурість. Це прагнення обійдеться дуже дорого тим, хто продовжує працювати не завдяки, а всупереч політиці цього уряду. Цей висновок адресую саме до них», - вважає В.Балога.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі