Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

2016-09-20 15:16:00

Віктор Балога: Вибори - це єдиний вихід із політичної, економічної та геополітичної кризи

Вибори - це єдиний вихід із політичної, економічної та геополітичної кризи. Україна сьогодні стала об'єктом. За нас вирішують, що робити. Ми не працювали ціле літо - що на розгляд Верховної Ради внесли проривне? Значуще для суспільства? Нічого нема. Про це в інтерв‘ю Gazeta.ua заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.


«Усе літо розповідали - вибори не потрібні, бо це трагедія для країни. Трагедія буде для деяких політичних сил, деяких політиків. Але не для народу. Тож хай краще буде трагедія для кількох людей, ніж для всієї нації», - переконаний політик.
 
Він контатує, що 7 мільйонів українців на заробітках за кордоном. Усі хочуть жити, але тут для цього немає умов. Їх не створюють, але і з влади йти не хочуть.

«Такий парламент не потрібен. Депутати ходять на роботу, аби зімітувати - у нас все добре. А треба так: зібралися - за один тиждень проголосували питання зовнішньої політики, за наступний - економіки, далі - силового блоку чи корупції. І все. Але нема політичної волі, щоб ми були кращими. Нема бажання ставати подібними до Німеччини, Італії чи США», - заявив В.Балога.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі