Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

2016-09-22 14:17:10

Віктор Балога: Петро Порошенко з «Президента миру» перетворюється на «Президента війни»

Віце-президент США - поки ще нашого партнера у протистоянні з Росією - попередив, що санкції проти нашого ворога можуть бути зняті. «Можуть» - то така дипломатична передмова до повного скасування. Вже скоро. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 
Він переконаний, що це попередження - як вердикт цілковитої неспроможності Банкової знайти вихід із глухого кута на Сході. Президент імітує діяльність - і нічого не відбувається. Втім, одне відбувається точно - на фронті гинуть українські воїни.
 
Конституція чітко вказує, хто має шукати способи припинення війни. Це - Президент, який є Верховним головнокомандувачем і керівником зовнішньої політики.
 
«Однак у питанні Донбасу він вже давно фактично стоїть на паузі. Це треба чітко розуміти. Ця апатія обертається людськими втратами, обходиться в мільярди гривень і призводить до того, що Україна опиняється наодинці з Росією. Думаю, не треба пояснювати, чим це нам загрожує», - заявив політик.
 
В.Балога констатує, що кінця війні не видно. Воєнного стану не оголошено. Референдуму про долю окупованих територій Петро Порошенко вперто не оголошує. Що робити далі - не знає.
 
«Отже, ця бездіяльність - запорука продовження бойових дій. І нових жертв. Тому треба визнати: Петро Порошенко з «Президента миру», як він сам себе називає, перетворюється на «Президента війни», - заявив єдиноцентрист.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі