Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

2016-09-26 12:25:21

Віктор Балога: Невизначеність дозволяє владі посилювати свій режим

Петро Порошенко – президент миру, чи війни? Судячи з його дій, він хоче тліючої, з мінімальними втратами і без серйозних загострень війни. Бо це допомагає тримати владу. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 

Він переконаний, що більшість людей просто хочуть нормально жити, заробляти, будувати плани на майбутнє, розуміючи, що воно у них є. Народ хоче миру – хтось шляхом повної перемоги над ворогом, а хтось – шляхом дипломатії. Є й зрадники, які готові хоч завтра здатися «старшому брату», але це одиниці. Суть в тому, що майже ніхто не хоче жити в постійному страху і невизначеності.
 
Ніхто, як вважає В.Балога,  окрім Петра Порошенка. Бо поки стріляють, доти він може списувати на війну усе, починаючи від курсу гривні, закінчуючи відсутністю тепла в дитячому садку. Під прикриттям війни легше боротися з політичними опонентами. Від воюючого Президента ніхто не очікує дива.
 
«Тому за два роки влада не дала відповідь на питання: ми оголошуємо загальну мобілізацію, розриваємо дипломатичні та економічні зв’язки і воюємо, чи виносимо на референдум питання окупованих територій і шукаємо прийнятний для себе сценарій співіснування з таким сусідом. І ця невизначеність щодня вбиває не лише українських військових, але й руйнує основи держави – її економіку, політичну стабільність і віру людей у завтрашній день. Але така невизначеність дозволяє владі посилювати свій режим, що було б неможливо в спокійний час», - заявив єдиноцентрист.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі