Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

2016-09-27 15:17:19

Віктор Балога: Бідність і відсутність реформ в економіці не перекриєш безвізовим режимом

Соціологія показує, що лише 19% українців цікавить безвізовий режим з ЄС. І то – переважно молодь до 30 років. Чи можна вважати невдячними совками всіх інших? Я так не думаю. Бо, коли ціни виросли на все, а грошей не прибуло, то цілком природно, що люди думають не про те, в якій з європейських столиць відсвяткувати Новий рік, а як зекономити на комунальних послугах. Хоча не так давно ці люди могли собі дозволити відпустку за кордоном. І тоді безвізовий режим був для них цінністю.  Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 
Він вважає, що пояснення цьому  спинцип Піраміди Маслоу. Голодним людям потрібно спочатку наповнити холодильник, а вже потім – включити телевізор. І не тому, що хтось совок, а тому, що така людська природа. Але наша влада робить все з точністю до навпаки – намагається нагодувати людей гаслами, які готове сприймати лише сите суспільство.
 
«Як не можна повернути історію назад, так само не вийде перевернути Піраміду Маслоу догори ногами. Бідність і відсутність реформ в економіці не перекриєш безвізовим режимом. І скільки б каналів не купила влада, народ не стане їх любити більше. Бо рейтинг перших осіб вбиває не телевізор, а холодильник. Тому, у них два варіанти: зробити з нас Північну Корею, що навряд чи реально, або врешті-решт створити умови, за яких доходи будуть зростати не лише у Президента і його друзів, а й у решти 40 мільйонів українців», - переконаний єдиноцентрист.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі