Позиція партії друкуватиДрукувати

Міжнародні відносини

2016-09-28 16:04:15

Віктор Балога: Держава на світовій арені настільки слабка, що кожен бажаючий може нас принизити

Чи має право президент Ізраїлю звинувачувати українців у знищенні єврейського народу? Так само, як і поляків, чехів, та представників інших народів, окупованих нацистами під час Другої світової. Бо так, чи інакше в каральних загонах Гітлера були представники поневолених народів. Це правда. Про це на своїй сторінці в Facebook написав голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 

Як і правдою є те, продовжив політик, що Лазар Каганович, Мендель Хатаєвич, Зіновій Кацнельсон, Яків Камінський, Ізраїль Івановскький, Генріх Ягода причетні до організації геноциду українців 1932-1933 років. Але я собі не уявляю, щоб хтось з перших осіб України заявив у Кнесеті, що євреї знищували наш народ.
 
В.Балога вважає найголовнішим те, що українці на четвертому місці по кількості Праведників народів світу. Враховуючи, що вся Україна була окупована фашистською Німеччиною, така велика кількість Праведників – це далеко не виняток. І цей факт говорить про наш народ набагато більше, ніж ми можемо сказати самі про себе, намагаючись розвіяти радянські історичні міфи.
 
«Але, справедливості заради, цей інцидент показує до чого докерувалися за два роки. Україна, як держава, на світовій арені настільки слабка, що кожен бажаючий може нас принизити у нашому ж домі. А наше керівництво нагадує бомжа, якого навіть останній слабак і невдаха вважає своїм обов’язком вдарити або образити. Але очевидно, владу це влаштовує – головне, щоб милостиню подавали і не заважали красти металлолом», - переконаний єдиноцентрист.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі