Позиція партії друкуватиДрукувати

Освіта

2016-10-03 11:31:31

Віктор Балога: У влади інші пріоритети, в які не вписуються ні діти, ні вчителі

Петро Порошенко говорить про збільшення зарплат вчителів у наступному році. Готовий його в цьому підтримати, але дивлюся на проект бюджету і бачу, що слова розходяться з реальними намірами. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.  

 
Він констатує, що фінансування міністерства освіти урізали майже на 3 мільярди у порівнянні з цим роком. Зате Генеральній прокуратурі підняли на 3,2 мільярда, Державній судовій адміністрації - на 3. Тому, якщо у когось і виростуть зарплати, так це у сіддів і прокурорів. Чому так? Бо вчитель не може посадити кого потрібно, не може наїхати на конкурента, чи провести обшук у неугодного політика. Він просто виховує майбутнє нашої країни, але ця робота не в пошані у нинішньої влади. У них інші пріоритети, в які не вписуються ні діти, ні вчителі.
 
«Але і це мине. Головне - кожному з нас робити свою роботу добре і наближати той день, коли у владі будуть люди, які шануватимуть вчителя не менше, ніж прокурора. Зі святом вас, дорогі вчителі. Не втрачайте оптимізму і нехай ця тимчасова несправедливість не пригнічує вас», - переконаний політик.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі