Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

2016-10-03 11:40:20

Віктор Балога: Якщо у владі хтось думає, що народ не бачить їхніх темних справ, то помиляється

У свіжому номері "Нового времени" є дуже показовий рейтинг найбільших корупціонерів країни у сприйнятті простих українців. Очолюють його Петро Порошенко і Арсеній Яценюк. А вже далі зі щонайменше потрійним відривом ідуть одіозні олігархи і навіть Янукович. Про це на своїй сторінці в Facebook написав голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.
 
Він вважає, що у цьому дослідженні важливо те, що зібрано думки рядових виборців, а не різних там "експертів", переважна більшість яких одержують доларові конверти з Банкової. Отже, якщо у владі хтось думає, що народ не бачить їхніх темних справ і брудної репутації, то помиляється.
 
В.Балога констатує, що у цей антирейтинг увібралося все: "сліпі трасти" для непроданого бізнесу і благополучно працююча Липецька фабрика; багатомільйонний приріст багатства і офшорні оборудки; гидкі договорняки з екс-регіоналами; непосажені "троє друзів", яким на годування віддано цілі галузі; контрабанда і дерибан власності, які замкнуті на найвищі поверхи влади. А ще - маніакальне прагнення любою ціною урвати ще більше повноважень, підім'яти правоохоронну систему і суди.
 
«Рейтинг найбільших корупціонерів із Президентом на першій позиції - це поки просто суспільна констатація. Мій політичний досвід і недавня історія підказують, що суспільні висновки обов'язково будуть зроблені. Лиш не думаю, що влада почує фанфари. Швидше - мелодію в сумній тональності», - заявив єдиноцентрист.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі