Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

2016-10-04 16:04:20

Віктор Балога: Українцю раді в Польщі, Чехії, Канаді, але не в Україні

Прочитав новину, що промисловці Чехії вимагають від свого уряду терміново створити умови для працевлаштування не менше 100 тисяч українців, які б заповнили робітничі вакансії. Бо чеська економіка росте, але через брак робочих рук, не настільки швидко, як могла би. Як думаєте – українці поїдуть працювати в європейську державу по трудовій угоді, з медичним страхуванням, зарплатою у валюті і перспективою залишитися там? Навіть не сумнівайтеся. Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 
Він нагадав, що перед цим поляки заявили, що так само планують залучити на роботу від 1 до 2 мільйонів українців.
 
В. Балога констатує, щ згідно даних держстату, в реальному секторі економіки працює трохи більше 6 мільйонів людей. Приблизно третина – це робочі спеціальності.
 
«Як думаєте, що буде з українською економікою, якщо ми їх втратимо, а їм на заміну не буде кому прийти? Бо по-перше молодь тікає з України ще на стадії навчання в університеті, а по-друге, влада не фінансує професійно-технічну освіту, без якої у нас не буде кому ні плитку покласти, ні проводку протягнути. В принципі, і зараз особливо немає кому це робити. А через рік-два наші сусіди заберуть усіх, хто може робити щось своїми руками», - переконаний політик.
 
Єдиноцентрист вважає, що влада турбується лише про суддів і прокурорів.
 
«А люди, які хочуть нормально жити і чесно заробляти, змушені тікати від цієї влади за кордон. В результаті, українцю раді в Польщі, Чехії, в Канаді, але не в Україні. Цікаво лише одне – це крайня форма байдужості влади до власного народу, чи свідома політика?», - задається риторичним питанням В.Балога.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі