Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

2016-10-11 14:36:28

Віктор Балога: У елітній лікарні «Феофанія» стіна ніколи не обвалиться, а от у звичайній школі – запросто

Для того, щоб чиновник підняв свою задницю, обов’язково має щось завалитися, загорітися, або зірватися. І лише після цього перші особи на камери роздадуть доручення все перевірити, аби більше нічого не валилося, не горіло і не зривалося. Так на своїй сторінці у Facebook прокоментував руйнування стіни у Васильківській школі голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 

Він вважає, що після цього щось знову завалиться і знову будуть «доручення» і так до безкінечності. А результату як немає, так і не буде. Бо система не працює. «Доручення» - це практика гасіння пожеж, а не нормальної роботи державного апарату.
 
 
«Скажіть мені будь-ласка, хіба до початку навчального року не мало бути перевірено стан усіх навчальних закладів? Переконаний, що у «Феофанії» стіна ніколи не обвалиться, а от у школі, де вчаться діти звичайних українців – запросто. І так у всьому.
  
Але тут немає чому дивуватися – якщо за останні десятиліття нічого не вкладалося в інфраструктуру, то зрозуміло, що все воно буде валитися і руйнуватися. Тому, потрібно визначити пріоритети і кожного року ставити собі завдання. Наприклад, цього року ми ремонтуємо дамби, наступного – школи і т.д.. І цю роботу треба починати негайно, поки ще все не розвалилося», - переконаний В.Балога.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі