Позиція партії друкуватиДрукувати

Правова держава

2016-10-18 15:27:05

Віктор Балога: Підтримую активістів, які вимагають від чиновників подавати декларації

Однозначно підтримую активістів, які сьогодні під ВР вимагали від чиновників подавати електронні декларації. Єдине, радив би їм провести таку саму акцію під НАЗК. Але з вимогою по-перше доробити технічну частину електронної форми, по-друге – не втручатися в її роботу. Про це своїй сторінці у Facebook нависав голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 

Він констатує, що зараз система працює таким чином, що декларацію подати неможливо. Не знаю, як це вдалося тим 9-ти депутатам, але якщо ти хочеш задекларувати готівкові кошти, система зробити цього не дозволяє. Кожного тижня зникають старі «баги» і з’являються нові. Політик вже з цього приводу писав у НАЗК, але відповіді так і не отримав. Тому, свою декларацію оприлюднив у сканованому вигляді згідно форми НАЗК: http://edc.org.ua/ua/news/29276
 
«Чекаю, що система запрацює і так само можна буде внести дані в електронну форму. Але активістам радив би зосередити свої зусилля не лише на депутатах, а й на високопосадовцях, які по-перше самі нічого не декларують, а по-друге свідомо, або не свідомо зривають електронне декларування», - вважає В.Балога.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі