Позиція партії друкуватиДрукувати

Російська окупація України

2016-10-21 13:49:24

Віктор Балога: "Нормандські" посиденьки обернулися для України викручуванням рук

"Нормандські" посиденьки обернулися для України викручуванням рук. Про це свідчить і та гарячковість, з якою Банкова, МЗС і найняті ними так звані експерти розказують про дипломатичний прорив Президента. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 
Він вважає, що України в результаті отримала:
 
1. Україна має провести вибори і амністію, прийняти відповідні закони і внести зміни до Конституції. Це те, що Петро Порошенко наобіцяв Заходу. Зрозуміло, що він явно переоцінив свої можливості, бо виконати ці умови без підриву країни неможливо.
 
2. Кордон, типу, буде контролювати місія ОБСЄ. Якась гіпотетична, бо ніяких рішень про це, тим більше про озброєних спостерігачів немає. Прогнозую, що і не буде. Балачками про цю "спецмісію" Банкова прикриває явний провал вимоги повернення кордону під контроль наших прикордонників.
 
3. Меркель-Олланд кажуть, що заходи з урегулювання мають бути паралельні, але спочатку - вибори і амністія. Це - пастка. Це гірше, ніж атака путінських військ. Бо наступ Росії мобілізує націю, а здача національних інтересів має вибуховий ефект внутрішньої дії.
 
4. Путін нічим не поступився, а нас спонукають діяти зі слабої позиції. Тому теревені спікерів нашої влади - це спроба створити враження, що все йде за нашим сценарієм. Але мені очевидно, що сценарію немає. Розробка "дорожньої карти" стане цирком для трьох глядачів - Порошенка, Меркель і Олланда, а диригуватиме Путін. Ми втратимо ще місяць часу. І головне - неминучі нові втрати наших воїнів.
 
«Вкотре наголошу: лише референдум про долю окупованого Донбасу дасть Президенту засіб для виходу з глухого кута на Сході. Лише результати народного волевиявлення можуть стати дієвою стартовою точкою для реального плану врегулювання.
 
Гарант не чує. Його глухота - це нові артилерійські канонади», - заявив єдиноцентрист.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі