Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

2016-10-24 15:45:27

Віктор Балога: Несправедливість штовхає людей на еміграцію

30% українців хочуть за кордон на ПМЖ, 40 – на заробітки. І такі цифри – найкращий індикатор реформ. Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 
«Показово, що це люди переважно з Заходу і Центру, з вищим рівнем освіти та доходів, які розглядають еміграцію, як спосіб отримати кращі умови життя для себе і своїх дітей. Іншими словами, це не ті, хто втікають від війни і розрухи, а ті, хто могли стати середнім класом і основою держави», - вважає політик.
 
Він переконаний, що це люди, які можуть бути успішними практично в будь-якій державі. В Європі у них навіть більше шансів, бо там по-перше діють справедливі правила гри, а по-друге – там нормальні дороги, школи, лікарні і суди.
 
Тут у них начебто все не так погано, але вони чітко розуміють, що їхні діти позбавлені перспективи.
 
«І я не беруся засуджувати цих людей. Вони вийшли на Майдан, вони уже два роки воюють і допомагають армії. А в результаті бачать, як багаті стають ще багатшими, а бідні – біднішими. І це та несправедливість, яка штовхає і буде штовхати людей на еміграцію. І пропагандою з телевізора їх не зупинити», - заявив В.Балога.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі