Позиція партії друкуватиДрукувати

Євроінтеграція України

2016-11-02 14:57:15

Віктор Балога: Якщо Європа не змінить свого ставлення до України, то і у нас результат буде аналогічний молдовському

Чи можна вважати проросійським кандидата в президенти Молдови, якщо він виступає за збереження безвізового режиму з ЄС, за відновлення торгівлі з РФ і якого не підтримують місцеві комуністи? В деякій мірі можна, якщо ділити все на чорне і біле. Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.
 
Він вважає, що це класичний випадок, коли холодильник переміг у битві за ідеали. Молдовани, так само як і грузини, не дочекавшись обіцяного від дружби з Заходом, почали розчаровуватися. Як наслідок – повторна перемога «Грузинської мрії» і високий результат Додона в Молдові, яких вважають проросійськими. Але з таким успіхом, проросійським можна назвати усе керівництво Євросоюзу, за винятком Польщі і Прибалтики.
 
В.Балога впевнений, що це результат того, що Європа не запропонувала ні Молдові, ні Грузії альтернативи втраченим ринкам. Або принаймні – адекватну макрофінансову допомогу. Це цілком в руслі політики лідерів ЄС – дати десятки мільярдів на порятунок Греції, але не дати навіть десятої частини народам, які виборювали свій європейський вибір в крові і на майданах.
 
«Я думаю, якщо Європа не змінить свого ставлення до України, то і у нас результат буде аналогічний.
 
Пани керівники з Брюсселя і Берліна, можливо це ваша стратегія? Якщо так – тоді все йде по плану», - вважає єдиноцентрист.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі