Позиція партії друкуватиДрукувати

Охорона здоров'я

2016-11-08 13:49:29

Віктор Балога: Відмова від допомоги онкохворим – це геноцид проти народу

Відмова від допомоги онкохворим – це, не побоюся такого слова, геноцид держави проти власного народу. Бо і так лише одиниці можуть собі дозволити оплатити лікування від раку. Так прокоментував голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога заяву міністра охорони здоров‘я Уляни Супрун про відмову урядом підтримувати держпрограму «Онкологія».  

 

Він не розділяє позицію міністра направляти кошти лише на профілактику.

 

«А тим, хто вже захворів, що робити – помирати? Я правильно розумію, що мета «медичної реформа» - позбавити Україну від хворих і немічних так само, як це робили в древній Спарті?», - риторично запитує політик.

 

В.Балога заявляє, що йому цікаво – коли в.о. міністра охорони здоров’я бачить, як батьки збирають копійки на лікування своїм онкохворим дітям, що вона відчуває? Якщо не як чиновник, то хоча би як жінка?

 

«Але якщо Верховна Рада проголосує за бюджет, в якому не буде коштів на лікування онкохворих, значить її потрібно розібрати до фундаменту, разом з таким МОЗ-ом. Для чого нам влада, яка знищує власний народ?», - вважає єдиноцентрист.

 

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі