Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

2016-11-10 15:16:43

Віктор Балога: Потрібно швидко відправити в політичне небуття всіх аферистів, злодіїв та подільників, пане Президенте

 

Голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога спрогнозував що чекає Україну після приходу нового президента США Дональда Трампа:
 
1. Ніхто більше не буде закривати очі на дії української влади, яка прийшла на крові Майдану і фактично веде політику особистого збагачення, починаючи від війни, і закінчуючи траншами допомоги та кредитів.
 
2. Просто так уже більше ніхто грошей не дасть. Принаймні цьому уряду точно. Тому, потрібно змінювати політику з популізму на реальні реформи.
 
3. Через сповідування нашим Президентом подвійних стандартів, в зовнішній політиці буде різке похолодання щодо нас. Україна відійде на третій план.
 
4. Конфлікт на Донбасі буде вирішено Заходом і Росією без нашої участі.
 
В.Балога переконаний, що наш Гарант втратив час та ініціативу, тепер у нас ніхто питати не буде – просто доведуть до відома результат переговорів, на які Україну не запросять.
На крайній випадок, можуть озброїти нас до зубів. Але цей сценарій означає безкінечну війну і він нам не вигідний.
 
«Тому варіантів немає. Потрібно працювати реально і протягом дуже короткого періоду відправити в політичне небуття всіх аферистів, злодіїв та подільників, пане Президенте. Фактично, це буде спускання пару, щоб створена "злодійська система управління" не зірвалася зсередини. Бо якщо це станеться – розірве усю країну», - вважає єдиноцентрист.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі