Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

2016-11-11 14:06:42

Віктор Балога: У влади почалися конвульсії. Далі буде агонія. А ще далі - нові вибори

 

У кіно є такий дивний жанр, як комедійний фільм жахів. У цьому стилі сьогодні виступила Адміністрація Президента, коли випхала речника від СБУ і розвідки розказати нам чергову страшилку про страшні плани підступного Кремля. Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.
 
Він іронізує, що знаряддям цього хаосу мають стати, звісно ж, громадяни України. Яким рука Кремля дасть відмашку вийти на демонстрації у дати, що дивним чином збігаються з акціями протесту, вже оголошеними опозиційними силами.
 
«Пам'ятаю, як дебіли із СБУ часів Януковича лякали народ і погрожували антитерористичними операціями. Судячи з сьогоднішньої заяви цього відомства, традиції зберігаються . За версією спецслужб, це Кремль винен у порожніх гаманцях десятків мільйонів українців. Це Москва встановила непідйомні тарифи на користь українських монополістів. Це особисто Путін обвалив банки і вкрав заощадження сотень тисяч людей. Це вся російська верхівка працює над тим, щоб вигнати активних українців на заробітки за кордон, у ту ж Росію», - продовжив іронізувати політик.
 
В.Балога вважає, що влада оголосила кожного, хто вийде на протест проти неї, агентом Луб'янки і посіпакою Путіна. До речі, так робить Кремль, називаючи російських опозиціонерів агентами Заходу.
 
«Банкова у своєму прогресуючому ідіотизмі скоро оголосить зрадником і Трампа. Адже він уже не прийняв у Вашингтоні Порошенка - явний недруг! Мій діагноз такий: у влади почалися конвульсії. Далі буде агонія. А ще далі - нові вибори», - заявив единоцентрист.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі