Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

2016-11-25 15:47:51

Віктор Балога: Вже до кінця року треба переробити цю напівфіктивну і бездіяльну владу

Європейські потуги Петра Безвізового (Президента України Петра Порошенка), точніше їхній провал, змушують дати оцінку результатам зовнішньої політики України. Адже її, за Конституцією, втілює Президент. І те, де і в якій позі опиняється наша держава, залежить якраз від Гаранта. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.
 
Він виклав свою позицію в порядку пріоритетів:
 
1. Війна на Донбасі не припинена ні військовим, ні дипломатичним шляхом. "Мінський" і "Нормандський" формати ледь живі. Санкції проти Росії - то не заслуга Києва, і все йде до їх скасування.
 
2. Крим зник із радарів Заходу. Про анексію згадують лише з пристойності.
 
3. ЄС від нас закривається політично (безвізу не дають) і економічно (квоти навіть на конкурентну продукцію). Україна стала виступати в принизливій ролі прохача. Наших прихильників стає все менше, навіть поляки і литовці притихли.
 
4. Стосунки з Америкою при пізньому Обамі пішли на спад. У взаєминах із Трампом сіли в калюжу ще до його інавгурації, і чи вдасться нашим дипломатам просушити штани - дуже сумнівно.
 
5. У перспективних регіонах (тій же Південно-Східній Азії) наш інтерес навіть не проглядається.

«Виходячи з цього, моя особиста оцінка зовнішньої політики Президента Порошенка станом на листопад - "трійка" з мінусом», - вважає В.Балога.
 
Він переконаний, що Гарант сподівається на вирішення проблем України кимось іншим,  а не нами. Цей розрахунок - його помилка, яка вже стала його проблемою. Та головне - українці з таким підходом явно не згодні.
 
«Щоб вийти з тупика, йому вже до кінця року треба переробити цю напівфіктивну і бездіяльну владу. Насамперед, сформувати дійсну коаліцію у ВР у 300-350 депутатів. Це можна зробити, оголосивши суспільству реальну програму дій для України і під заявлені цілі (внутрішні і зовнішні) об'єднати парламент і створити уряд. Нова якість влади має показати країні і світу реальні кроки на виконання нового порядку денного. Якщо Президент цього не зробить - глибока криза неминуча. Чим вона обернеться - знає лише Всевишній», - заявив єдиноцентрист.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі