Позиція партії друкуватиДрукувати

Євроінтеграція України

2016-11-28 12:26:42

Віктор Балога: Ми маємо вірити в свою країну, бути оптимістами України

Поки ми йшли в Євросоюз, його покинула Британія, а ті, хто залишилися, не хочуть приймати нових учасників. Але охоче візьмуть наш кругляк, наших лікарів, будівельників і програмістів. Іншими словами, інтегруватися у Європу українці можуть лише по одинці і у якості емігрантів. Стати частиною європейської економіки можуть наші ресурси, але не товари з доданою вартістю.  Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 

Він вважає, що така гібридна інтеграції – не те, за що три роки тому вся країна вийшла на Майдан. Тому Україні потрібно забути про Євросоюз, як про ліки від усіх хвороб, і починати вибудовувати з Брюсселем стосунки на принципах рівності. У них свої проблеми, у нас – свої. Вони не хочуть вирішувати наші за свій рахунок і ми не повинні вирішувати їхні за свій.
 
«Вони до нас підходять прагматично, значить ми теж маємо бути прагматиками, а не «найбільшими єврооптимістами» на континенті. Ми маємо вірити в свою країну, бути оптимістами України. А єврооптимістів вистачає і у Франції, і в Німеччині і в інших країнах, де завдяки Євросоюзу, живуть ситим і заможним життям», - заявив єдиноцентрист.

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі