Позиція партії друкуватиДрукувати

Міжнародні відносини

2016-11-29 15:03:57

Віктор Балога: Руйнуючи принципи демократії Україна ставить себе поза порядком денним світових процесів

Росіяни хочуть дружити з Заходом. На Заході до влади приходять політики, які закликають дружити з Росією. Рано, чи пізно це призведе до відновлення взаємної торгівлі. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 
Він вважає, що у цій конструкції Україна, зі своїми вимогами не знімати санкції, виглядає трохи не логічно. Більше того – сьогодні ми є однією з перешкод на шляху зближення Заходу і Росії. І це зближення не можливе, якщо західні політики не пожертвують інтересами України, щоб продавати росіянам свої вина, сири і Мерседеси. І будьте певні – їхні виборці будуть від цього лише в захваті
 
«А те, що це відбудеться – можете не сумніватися. Подивіться, хто приходить до влади в Євросоюзі, і вам все стане зрозуміло. І Україна до цього абсолютно не готова. Наша влада більше двох років рубала халяву, не проводила необхідних реформ, жила в своє задоволення і збагачувалась. Вони думали, що можна нічого не робити, отримувати за красиві очі транші МВФ, а Росія сконає від санкцій», - заявив політик.
 
В.Балога переконаний, що сьогодні наша економіка в такому стані і не зрозуміло – санкції ввели проти РФ, чи проти України. При цьому наша влада продовжує вірити, що гроші заробляти не обов’язково – їх нам, як і раніше, дадуть за красиві очі і «прихильність принципам демократії».
 
«Тому, руйнуючи свободу слова, принципи демократії, узурпуючи владу, ми самі себе ставимо поза порядком денним світових процесів. Є інший шлях: думати про Україні і народ, і нарешті почати будувати сучасну держави, а не мавпувати та втюхувати брехню, яка призводить до розвалу країни», - вважає єдиноцентрист.
 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі