Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

2016-12-01 17:54:54

Віктор Балога: Скандал проти влади з «плівками Оніщенка» ослаблює країну

 

В історії з «плівками Оніщенка» я б не став довіряти ні СБУ, ні Генеральній прокуратурі, ні нажаль, НАБУ і НАЗК. Так само не схильний до кінця довіряти самому Оніщенку, який довгий час купував голоси і мовчав, але тільки зараз оголосив себе антикорупціонером. Про це заявив голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога.

 

Він вважає, що створювати з цього питання ТСК – ще більший абсурд. Бо не можуть корупціонери розслідувати корупцію проти самих себе.

 

«Тому якщо в цьому питанні хтось і може об’єктивно розібратися, то хіба слідчі органи Сполучених Штатів, або Великобратинії. Але точно не ФСБ», - заявив політик.

 

В.Балога переконаний, що скандал проти влади ослаблює країну. Так у свій час було з Леонідом Кучмою.

 

«Але якщо в цьому і є чиясь вина, то лише перших осіб. Вони пригріли біля себе колишніх регіоналів. Вони залишили теми і схеми. Вони вступили в тьорки з олігархами. І це все відбувалося не в інтересах народу. Але якщо після цього від нас відвернуться останні союзники, то за це заплатять не лише фігуранти диктофонних записів, а весь 40-мільйонний народ», - вважає єдиноцентрист.

 

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі