Позиція партії друкуватиДрукувати

Криза в Україні

2016-12-02 14:48:23

Віктор Балога: При цій владі причини для сміху у великому дефіциті

Звучать фанфари! Лунають оплески, які переростають у бурхливі овації! Бізнес втирає сльози щастя! Дехто навіть зомлів від сильних емоцій. Адже в Україні почали проектувати диво техніки XXI століття - самохідний гаджет під назвою "трактор"! Про це іронічно написав голова Єдиного Центру, народний депутат України Віктор Балога, коментуючи заяву прем‘єр-міністра про розробку нового вітчизняного трактора.

 
Політик продовжив іронізувати: «Прем'єр Гройсман одразу втер усім носа. Довів, що наша технологічна наука під його реформаторським керівництвом - попереду всієї планети. Це у них там, на відсталому Заході, розробляють якісь наноштуки. Запускають пасажирські космічні шатли. Створюють нові види енергії. Долають невиліковні раніше хвороби.
 
То все пусте. Зі своїми досягненнями світ Україні в підметки не годиться. Адже в нас може бути свій трактор!
 
Пропоную уряду, який шукає собі "перемоги" де треба і де не треба, розширити підстави для майбутніх рапортів. І доповісти країні про розробку електричного закручувача бичачих хвостів, граблів із протиударним держаком і радіокерованої машинки для стрижки свинячої щетини (з функцією відключення вереску).
 
Чекаємо з нетерпінням. Адже при цій владі причини для сміху у великому дефіциті».

Останні новинивсі

Газета "Єдиний Центр"всі

Останні публікаціївсі